Sağlık Sigortaları Teklif Al

Özel Sağlık Sigortası ile Sağlığınız Güvence Altında
Özel sağlık sigortası, herhangi bir hastalık ya da kaza sonucunda karşı karşıya kalınan sağlık giderlerinin karşılanmasını sağlayan bir poliçe türüdür. Beklentilerinize ve tercihlerinize göre şekillenen, dolayısıyla kişiye özel tasarlanan paketler ile sigorta poliçesinde tanımlanan genel ve özel şartlar kapsamında önceden belirlenmiş limitlere kadar koruma sağlanır. Sağlık harcamaları, tanı ya da tedavi giderleri poliçe ile belirlenmiş limitlere ve teminatlar toplamına kadar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Özel sağlık sigortası sorgulama sistemi aracılığı ile size en uygun sağlık sigortası teklifini alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Aktif (SGK’lı) çalışan bireylerin, SGK ile anlaşması olan özel sağlık kurumlarında sağlık hizmetlerinden faydalanmak istediklerinde, oldukça yüksek maliyetli olan sağlık giderlerini, fark ücreti ödenmeden karşılayan bir sigorta türü olan tamamlayıcı sağlık sigortası, iki tür teminat olanağı sunuyor. Yatarak tedavi veya yatarak artı ayakta tedavi teminatlarıyla düzenlenebilen tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi, SGK kapsamında sunulan sağlık hizmetlerinin yüksek maliyetlerini minimize etmeyi ve alınan sağlık hizmetlerinin kalitesini yükseltmeye destek olmayı hedefliyor. Bu poliçeyi yaptırmanız durumunda, özel sağlık sigortası prim tutarlarının yaklaşık 1/3’üne denk gelen prim tutarlarıyla nitelikli sağlık hizmeti almanıza olanak sağlıyor.

Seyahat Sağlık Sigortası ile Güvenli ve Huzur Dolu Tatil Geçirin
Seyahat sigortası; tatillerinizi, iş gezilerinizi ve yolculuklarınızı güvence altına alıyor. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde başınıza gelebilecek kaza, hastalık, maddi kayıp gibi durumlarda devreye giren teminatlar ile güven ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Hızlı Teklif Al!