Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sigorta sektörünün her dalında 15 yıllık bilgi ve deneyime sahip olan Web Sigorta, yeni yüzü ve yeni ekibiyle birlikte güvene dayalı, uzun yıllar sürecek iş birliği ortamında siz değerli müşterilerin bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarına yerinde ve doğru ürünlerle hizmet vermektedir.

Web Sigorta ürün yelpazesinde kasko, trafik, yangın, DASK, sağlık, hayat, bireysel emeklilik ve sorumluluk sigortaları da dahil olmak üzere tüm branşlarda faaliyet gösteren şirketimiz, Lojistik sektörünün en geniş kapsamlı poliçesini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Personelimizin güler yüzü, bilgi ve deneyimi, kendi servislerimizin destekleri, Web Sigorta’yı müşteri memnuniyeti ve hasar işlemlerinde başarıya taşıyan unsurlardır.

Web Sigorta sizlerden aldığı güç ile birlikte sektöründe kendini sürekli yenileyerek emin adımlarla ilerlemekte olup, siz değerli müşterilerimizin gelişen ihtiyaçları doğrultusunda sorunlarınıza hızlı ve akılcı çözümler getirmeyi kendine amaç edinerek daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

FELSEFEMİZ

Her aileyi hayattaki beklenmedik olaylara karşı güvence altına almak için sizin de bir tık yakınınızdayız, bekleriz. Hayatta istenmeyen olaylar olduğunda herkes ikinci bir şansı hakkeder. Biz, her ailenin hayatını beklenmedik olaylarına karşı korunmaya ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Web Sigorta olarak, kaza ve kayıp anlarında yeni bir umut için en kısa yolu sunuyoruz.

FARKIMIZ

En güvenilir şirketler arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunuyoruz. Web Sigorta olarak, farklı şirketlerin farklı ürünlerini size açık bir karşılaştırmasını sunuyor, böylece her ürünün gerçekte sağlayacağı faydayı görmenize yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun sigortacılık çözümünü kolayca seçebilirsiniz.

Hızlı, kolay, güvenilir sigortacılık işlemleri

Hızlı Teklif Al!